User Agreement

Правила користування веб-сайтом «Комунальний Лоєр»

Відвідуючи веб-сайт «Комунальний Лоєр», Ви погоджуєтесь, що доступ до матеріалів даного веб-сайту забезпечується при виконанні таких умов:

1. Правила (умови) використання веб-сайту «Комунальний Лоєр» поширюють свою дію на всіх користувачів, які вперше:

  1. здійснили перехід за посиланням, розміщеного у соціальній мережі та сторінки із соціальних мереж, у тому числі сторінки у соціальній мережі Facebook, яка має найменування «Комунальний Лоєр», за умови, що вищезазначену сторінку можливо ідентифікувати із веб-сайтом «Комунальний Лоєр» (https://www.konovallaw.com/), а також зі статті (статтей), які безпосередньо взаємодіють із веб-сайтом «Комунальний Лоєр» (https://www.konovallaw.com);
  2. слідували за посиланням, яке розміщене у авторській колонці під найменуванням «Юридичний блог у сфері ЖКХ» та статтей із зазначенням ідентифікаційних даних «Коновал В’ячеслав» або «юридичний блог у сфері енергетики та житлово-комунальних послуг», а також у відомих інтернет-видань, місцевих засобів масової інформації, які мають сторінки у соціальних мережах, новинних ресурсів або рекламних веб-сайтах;
  3. здійснили перехід за посиланням на статті, у тому числі хоча б однієї із них, які опубліковані на веб-сайті «Комунальний Лоєр» внаслідок самостійного пошуку у системі «Google».

2. Веб-сайт «Комунальний Лоєр» залишає за собою право у будь-який час змінювати, редагувати, припиняти дію окремих пунктів, їх частину або змінювати редакцію Правил (умов) користування веб-сайтом «Комунальний Лоєр» повністю або частково, за умови оприлюднення (опублікування) вищезазначених змін. Зміни до Правил набувають чинності з моменту переходу користувачем (користувачами) за посиланнями, у випадках передбачених пунктом 1 даних Правил.

3. Якщо користувач (користувачі) продовжують відвідувати сайт «Комунальний Лоєр» після опублікування змін до Правил користування сайтом, то вважатиметься, що користувач погодився зі змінами до Правил і погоджується їх дотримуватись у майбутньому.

4. Використання матеріалів на сайті «Комунальний Лоєр», а також посилання на статті, які розміщені на ньому можливо лише за попередньою згодою власника сайту. Вищезазначена умова не поширюється на випадки використання матеріалів до дня опублікування Правил користування веб-сайтом «Комунальний Лоєр» та за відсутності заперечень власника веб-сайту.

5. Використання матеріалів із веб-сайту вітається власником при вчиненні наступних формальностей:

  1. посилання/гіперпосилання повинно розміщуватися у заголовку/підзаголовку;
  2. посилання/гіперпосилання повинно розміщуватися у першому або другому абзаці тексту;
  3. текст посилання має супроводжуватися активним лінком (посилання, яке безпосередньо взаємодіє із веб-сайтом та забезпечує вільний перехід) із текстом «Комунальний Лоєр» або прізвищем, іменем та по-батькові автора статтей.

6. Інформація або будь-які інші дані, не обмежуючись лише торговими марками, фірмовими найменуваннями, малюнками, відеофайлами, графіками, у тому числі матеріальними носіями, які потенційно можуть одержати правову охорону на об’єкти прав інтелектуальної власності надається користувачами вільно для особистого користування і виключно у освітніх цілях. Інформація або будь-які дані, які перераховані у першому абзаці даного пункту може охоронятися законодавством, за порушення якого настає відповідальність. Використання власником веб-сайту «Комунальний Лоєр» у контенті сайту інформацію або будь-які інші дані забезпечується виключно з метою критики, аргументації, порівняння, суспільного обговорення, розкриття проблематики, а також в інших її проявах без комерційної мети та без будь-яких фінансових зобов’язань перед третіми особами.

7. Розміщення реклами на веб-сайті «Комунальний Лоєр» забезпечується відповідно до правил та умов платформи «Blogger» компанії Google. Веб-сайт «Комунальний Лоєр» не несе жодної відповідальності за зміст, пропоновані товари, роботи, послуги, а також за правильність розміщення реклами платформою «Blogger» на веб-сайті «Комунальний Лоєр» згідно чинного законодавства, зокрема, у випадку активації власником сайту функції «Ad Sense» та її похідних додатків.

8. Політика розміщення реклами та контент реклами може не поділятися власником веб-сайту «Комунальний Лоєр».

9. Веб-сайт «Комунальний Лоєр» за жодних обставин не несе відповідальність за збитки, упущену вигоду, майнові втрати, втрати даних, втрати можливості, втрати «доброї волі» до відвідування веб-сайту, за втрату репутації та навіювання, розчарування або інші форми та способи втрат, які можна одержати використовуючи контент із веб-сайту «Комунальний Лоєр».

10. Веб-сайт «Комунальний Лоєр» попереджує користувачів, що розміщені на вказаному веб-сайті матеріали використовуються на власний ризик та під гарантії власної відповідальності, зокрема щодо придатності матеріалів або контенту для конкретних цілей, а також використовуються вільно, без жодного примусу.

11. Веб-сайт «Комунальний Лоєр» не гарантує, що зміст і робота веб- сайту буде безперервною.

12. Веб-сайт «Комунальний Лоєр» не створює клієнтсько-адвокатських відносин, не є конкретною правовою допомогою до певної справи чи рекламою правової допомоги.

13. Контент та зміст матеріалів, які розміщені на веб-сайті «Комунальний Лоєр» висловлюють авторський погляд на практичне застосування чинного законодавства, дослідження судової практики з порушених у публікаціях статтях, висвітлюють авторську аналітику та критику.

14. Використання матеріалів, які розміщені на веб-сайті «Комунальний Лоєр» здійснюється з дотримання прав, свобод та законних інтересів фізичних та юридичних осіб.

Популярні дописи з цього блогу

Бюрократичні тонкощі встановлення кондиціонера на фасаді будинку

Двоставковий тариф на теплову енергію-вигода чи самообман?

Як правильно здійснити реконструкцію балкону?