About

Інформація про блог «Комунальний Лоєр»

Комунальний Лоєр – це авторський проект юриста-практика Коновала В’ячеслава Івановича, мета якого полягає у популяризації серед правознавців, економістів, фінансистів, журналістів, споживачів та всіх інших зацікавлених і небайдужих осіб теми енергетики та житлово-комунальних послуг.

Презентація блогу полягає у висвітленні «проблемних ділянок» галузі енергетики та житлово-комунального господарства, у описі спірних господарських взаємовідносин між виконавцями комунальних послуг результат вирішення яких безпосередньо впливає на тенденції змін у законодавстві та формуванні тарифної політики.

Мета блогу «Комунальний Лоєр» у тому, щоб обізнаний споживач зміг спрогнозувати причини та наслідки прийняття тих чи інших рішень владою у сфері енергетики та житлово-комунальних послуг.

На сторінках «Комунальний Лоєр» можна знайти обгрунтовану критику, аналіз законодавчих актів, висвітлення та узагальнення судових справ з найбільш типових проблем споживачів, рекомендації та поради, які допоможуть уникнути помилок при захисті прав, свобод та законних інтересів.

Окремий блок статтей «Комунальний Лоєр» присвячений проблемам інвесторів в Україні, а також труднощами, які виникають у процесі реалізації енергетичних проектів в Україні.

Статті із блогу «Комунальний Лоєр» часто публікуються у засобах масової інформації, постійно одержують схвальні відгуки від міжнародних енергетичних організацій, іноземних юридичних компаній, міжнародних наукових організацій, установ та центрів. Статті «Комунальний Лоєр» також високо оцінюються журі під час відбору наукових статтей на міжнародні конференції.

Популярні дописи з цього блогу

Бюрократичні тонкощі встановлення кондиціонера на фасаді будинку

Межа юридичної відповідальності у водопровідних системах

Про витрати, про які забули